Stavební mistr

plný úvazek

Náplň práce: realizace staveb, především rodinných a bytových domů(Jihočeský kraj, zejména Prachaticko, Strakonicko).

Předpokládá se zajištění provádění stavby dle projektové dokumentace, řízení a organizace zaměstnanců stavby, koordinace subdodavatelů stavby a dodávek materiálů, vedení stavebního deníku.

Obor: odborné technické profese
Praxe v oboru: min. 2 roky
Místo výkonu: Vimperk, Prachatice

Požadujeme

- SŠ (stavební zaměření) - nástup možný i bez praxe
- SOU (stavební zaměření) - 5let praxe

Nabízíme

- Pracovní doba: po-čt 7.00 - 16.00 , pá 7.00-15.30
- Mzda: od 25.000,- Kč + odměna z dosažené marže na stavbě
- Náborový příspěvek ve výši 12.000,- Kč vyplácený postupně během 6ti měsíců
- Firemní vozidlo, telefon, zázemí kvalitní přípravy stavební výroby a technicky a materiálně vybavené firmy, přátelský kolektiv
spolupracovníků, jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (25 let na českém trhu)

Vaše mzdové ohodnocení bude činit:

25 000 - 35 000 Kč

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici montážník dřevostaveb
Ahoj, rádi bychom našli nového kolegu/kolegyni na pozici montážník dřevostaveb. Oceníme zkušenosti s dřevěnými konstrukcemi, zájem o obor a ochotu učit se. Dřevostaveb přibývá, jedná se o progresivní obor, který má budoucnost a my chceme dělat nejlepší domy široko daleko. Zkusíš to s námi?
Stáhněte si: Montážník dřevostaveb_nabídka práce_České Budějovice (340 kB)