O nás

Společnost DATA JOBS CZ poskytuje personální služby (vyhledávání zaměstnanců a poradenství) na území České republiky a EU. Našim cílem je pomoci firmám při hledání nových zaměstnanců a úspěšně zabezpečit jejich další požadavky.

Jednotlivcům nabízíme pomoc při hledání práce formou bezplatné registrace v naší databázi uchazečů o nové zaměstnání.

Nabízíme také práci v zahraničí a provozujeme speciální webový portál www.pracujnalodi.cz, který je zaměřený výhradně na práci na říčních, zaoceánských a dopravních lodí. Naleznete zde aktuální pracovní nabídky, praktické informace ze světa lodní dopravy a zajímavé články o práci na lodi. Nově se zaměřujeme i na vyhledávání zaměstnanců pro rakouské společnosti. Více informací naleznete na tomto webovém portálu www.pracujvrakousku.cz.

Naše služby využívá v současné době řada významných českých a zahraničních firem, mezi tyto společnosti již brzy můžete patřit i Vy. Máme přes 14 let zkušenosti z recruitmentu.

Naše agentura vyhledává zaměstnance dle požadavků klienta. Zaměřujeme se nejen na vyhledávání zaměstnanců v oboru dopravy, obchodu, strojírenství, gastronomie a zdravotnictví ale specializujeme se i na vyhledávání zaměstnanců z dalších odvětví (IT, marketing, pozemní stavitelství, aj.).

Personální agentura DATA JOBS CZ s.r.o.se zabývá zprostředkováním práce a personálním poradenstvím v souladu s Rozhodnutím Úřadu práce České republiky, Generálního ředitelství č.j.: UPCR-2019/14828/4 ze dne 25. 3. 2019.

Aktuality

HLEDÁME PORADCE RANÉ PÉČE
Dětí a rodin v nesnázích neustále přibývá a my potřebujeme posílit náš tým - PŘIDEJ SE K NÁM! Jaká práce na tebe čeká? Kreativní, smysluplná, odborná, pomáhající a náročná. Přímá práce s dětmi s autismem, jejich rodiči a blízkými (nácviky, konzultace) a to, jak na našem pracovišti (ČB či Tábor), tak terénně (v místě bydliště našich rodin – celý JčK). Budeš v úzké spolupráci s kolegy v týmu; účastnit se vzdělávacích akcí a supervizí a pomáhat vytvářet nové metodiky pro práci s lidmi s autismem. Více informací v příloze.
Stáhněte si: Přijmeme PORADCE RANÉ PÉČE (2355 kB)