Provozní manažer rekreačního zařízení ve Frymburku

plný úvazek

Pro našeho klienta, společnost vlastnící Lakeside Village resort ve Frymburku, hledáme uchazeče se zájmem o pozici manažera rekreačního zařízení.

Co Vás čeká: zodpovědnost za bezproblémový chod recepce, vítání hotelových hostů, administrativa související s chodem resortu, propagace resortu, třídění příchozí pošty, příprava propagačních materiálů. V případě zájmu u toto pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis v anglickém či německém jazyce.

Obor: ostatní služby
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Frymburk, Český Krumlov

Požadujeme

komunikativní znalost německého či anglického jazyka
prozákaznický přístup
dobrou znalost MS Office
schopnost řešit nestandardní situace
výhodou bude, pokud budete mít předchozí zkušenosti v oboru

Nabízíme

velmi dobré finanční ohodnocení (mzdu upřesníme na osobním pohovoru)
možnost částečného či plného úvazku
služební mobilní telefon a notebook
poukazy na welness procedury
bonusy za dobré pracovní výsledky

Vaše mzdové ohodnocení bude činit:

30 000 - 55 000 Kč

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Svářeč CO2 - Regensburg (DE)
Hledáme svářeče CO2 do firmy u Regensburgu. Nabízíme 12,50 € brutto / hod a hrazené ubytování. Jedná se o menší firmu, která dělá repasy obaloven (sila, míchačky na asfalt), také zábradlí apod.. Info pro uchazeče: stačí základní kurz, měl by umět koutové sváry a stoupačky. Pracuje se tam 40 hod / týden.

Wir suchen noch dringend einen Elektriker für Verkabelung von Kühlmöbel im Werk.
Hallo, wir suchen noch dringend einen Elektriker für Verkabelung von Kühlmöbel im Werk! Arbeitsort ist 30 km von Linz entfernt! Stundenlohn 16,029 Euro + 26,40 Diäten, Nächtigung wird von uns bezahlt!

Wir suchen noch 6-8 Schlosser (Revisionsarbeiten im Chemie Park Linz)
Hallo, Für Revisionsarbeiten im Chemie Park Linz suchen wir noch 6-8 Schlosser. Die gut Deutsch sprechen und bereits bei solchen Abschaltungen dabei waren! 14 Euro + 26,40 Unterkunft wird bezahlt!