Provozní manažer rekreačního zařízení ve Frymburku

plný úvazek

Pro našeho klienta, společnost vlastnící Lakeside Village resort ve Frymburku, hledáme uchazeče se zájmem o pozici manažera rekreačního zařízení.

Co Vás čeká: zodpovědnost za bezproblémový chod recepce, vítání hotelových hostů, administrativa související s chodem resortu, propagace resortu, třídění příchozí pošty, příprava propagačních materiálů. V případě zájmu u toto pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis v anglickém či německém jazyce.

Obor: ostatní služby
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Frymburk, Český Krumlov

Požadujeme

komunikativní znalost německého či anglického jazyka
prozákaznický přístup
dobrou znalost MS Office
schopnost řešit nestandardní situace
výhodou bude, pokud budete mít předchozí zkušenosti v oboru

Nabízíme

velmi dobré finanční ohodnocení (mzdu upřesníme na osobním pohovoru)
možnost částečného či plného úvazku
služební mobilní telefon a notebook
poukazy na welness procedury
bonusy za dobré pracovní výsledky

Vaše mzdové ohodnocení bude činit:

30 000 - 55 000 Kč

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic